Finansowanie przez Urząd Pracy

Zdecydowałeś się na szkolenie/kurs w Centrum Pielęgnacji i Wizażu i jesteś osobą bezrobotną - Urząd Pracy może zrefundować Ci to szkolenie /ustawa z dnia 14 grudnia 1994 r. o zatrudnieniu i przeciwdziałaniu bezrobociu, z późniejszymi zmianami - szczególnie art. 14-18/.

Aby starać się o zwrot kosztów szkolenia organizowanego przez Centrum Pielęgnacji i Wizażu Małgorzaty Garlacz należy udać się do swojego urzędu pracy do działu szkoleń.

Urzędnik przedstawi Państwu całą procedurę związaną z refundacją kosztów kursów w ramach szkoleń indywidualnych. Do Państwa będzie należało jedynie złożenie prawidłowego wniosku o refundację kursu, w którym wskażecie naszą jednostkę szkoleniową.
Informacje, które należy podać w Urzędzie Pracy:

  • placówka szkoleniowa - Centrum Pielęgnacji i Wizażu Małgorzaty Garlacz,
  • adres: ul. Św. Krzyża 19/8, 31-023 Kraków,
  • numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych: 2.12/00039/2012,
  • numer telefonu: 601 813 660 lub 669 797 079 oraz
  • rodzaj kursu, którym jesteś zainteresowany.


Przed wizytą w urzędzie pracy proszę zapoznać się z treścią strony internetowej swojego urzędu pracy i aktami prawnymi, o których piszemy powyżej.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 669 797 079, 601 813 660 lub mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tagged Under

Simon Trichology

Zaawansowane Technologie Pielęgnacji Skóry Głowy i Włosów

kup teraz

Preparaty trychologiczne

Cała gama rzeczywiście skutecznych preparatów na wszystkie schorzenia związane z włosami i skórą głowy

dowiedz się więcej

Aparatura specjalistyczna

do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej