O firmie


PLMed sp. z o.o. powstała z połączenia kilku przedsiębiorców związanych z rynkiem kosmetycznym od wielu lat, niektórych nawet od 1994 r.

Główną częścią działalności PLMed jest import urządzeń i aparatury specjalistycznej do gabinetów medycyny estetycznej, kosmetycznych oraz ośrodków SPA. Dokonując zakupów w PLMed masz gwarancję stabilności, fachowej obsługi i serwisu gwarancyjnego oraz dostęp do akcesoriów i części zamiennych.

Zespołu PLMed nie tworzą przypadkowi ludzie, stanowimy grupę ekspertów z dziedziny kosmetologii, medycyny, fizyki i chemii, dlatego doskonale wiemy, w jaki sposób działają preparaty kosmetyczny oraz jakie efekty możemy uzyskać wykorzystując określone urządzenia kosmetyczne. Sprzedawany przez PLMed sprzęt zapewnia najszybszy zwrot inwestycji, a dzięki temu rzesze zadowolonych i powracających klientów.

Dewizą PLMed jest budowanie stałych relacji z klientem i troska o pełną ich satysfakcję. PLMed jest bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem wyposażenia dla gabinetów kosmetycznych, a każdy towar jest nowy, sprawdzony i pełnowartościowy. Kupując w PLMed zawsze możesz liczyć na atrakcyjny rabat. Zapewniamy dobrą cenę, optymalizację kosztów, przy uwzględnieniu wysokich standardów obsługi. Przy zakupie urządzeń zawsze jest możliwość negocjacji ceny.

Absolwentom szkół kosmetycznych oraz osobom otwierającym gabinety kosmetyczne PLMed oferuje program ŁATWY START umożliwiający zakup urządzeń sprowadzanych przez PLMed i produktów kosmetycznych znanych marek, na preferencyjnych warunkach. W skład pakietu wchodzą także kompleksowe szkolenia kosmetyczne i marketingowe w bardzo atrakcyjnych cenach. PLMed prowadzi także szkolenia zawodowe z zakresu Beauty & Wellness, a szczególnie makijażu permanentnego, trychologii i zaawansowanej kosmetologii. Przy zakupie urządzeń przeprowadzamy obowiązkowe szkolenia instruktażowe, dbamy o pełne przygotowanie do ich obsługi i wykonywania zabiegów o wysokim standardzie. Zawsze pozostajemy do dyspozycji klientów w kwestiach technicznych, jak i merytorycznych.

Śledzimy rynek produktów kosmetycznych, mamy w naszym gronie konsultantów merytorycznych znanych firm kosmetycznych, prowadzimy także gabinety wzorcowe, dzięki czemu możemy pomóc naszym klientom w podejmowaniu dobrych decyzji. Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem, zapewniając profesjonalną i szybką obsługę „szytą na miarę indywidualnego odbiorcy”. Pełna satysfakcja klienta jest naszym nadrzędnym celem.

Tagged Under

Simon Trichology

Zaawansowane Technologie Pielęgnacji Skóry Głowy i Włosów

kup teraz

Preparaty trychologiczne

Cała gama rzeczywiście skutecznych preparatów na wszystkie schorzenia związane z włosami i skórą głowy

dowiedz się więcej

Aparatura specjalistyczna

do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej