Szkolenia z makijażu permanentnego

Makijaż permanentny jest obecnie najszybciej rozwijającą się dziedziną kosmetyki w Polsce. Rosnące zapotrzebowanie na makijaż permanentny jak też uzyskiwane ceny zabiegów dają konkretne szanse rozwoju zawodowego. Dlatego szkolenie z makijażu permanentnego jest doskonałą inwestycją w rozpoczęcie nowej lub rozszerzenie obecnej działalności. Można sobie wyobrazić zadowolenie swoje i Klientek z wykonywanej usługi z prestiżowej dziedziny, jaką jest makijaż permanentny. Jest to realne i osiągalne.

Co wyróżnia szkolenia w firmie PLMed?  Przede wszystkim gwarancja najwyższej skuteczności w nauczaniu. Każda osoba, która ukończy u nas szkolenie może być pewna, że będzie posiadać umiejętności  do wykonywania indywidualnej pracy w tym zawodzie. Jest to absolutnie kluczowa i najtrudniejsza do osiągnięcia kompetencja. Dlatego zapotrzebowanie na nasze szkolenia jest tak duże. W większości przypadków niezadowolonych klientek innych gabinetów, które się do nas zwracały o poprawki problemem był kształt i dobór koloru makijażu. Ważne jest, aby  uzyskać najlepszy możliwy efekt, który daje zadowolenie Klientek, które wracają i polecają nas innym.
Istotne jest aby szkolenie odbyło się z indywidualnym i nieschematycznym podejściem do kursanta.
Sprzęt, na którym pracujemy jest jednym z najlepszych proponowany na rynku. Na sprzęcie nie można oszczędzać, ale nie ma potrzeby też przepłacać. Sprzęt, który polecam jest sprzętem, na którym sama pracuję. Istotnym czynnikiem przyciągającym Klientki jest prestiż certyfikatu.
Trzeba pamiętać, iż makijaż permanentny jest usługą „wysokiego zaufania”.

Jakość i charakter szkoleń, a przede wszystkim wyniesione umiejętności sprawiają, że koszty są relatywnie niskie, a wykorzystanie nabytych kwalifikacji i wiedzy powoduje, że poniesione nakłady szybko się zwracają i zaczynają na siebie zarabiać.
Szkolenia odbywają się w systemie dziennym, a podstawowa stawka wynosi 1125 zł za jeden dzień szkolenia indywidualnego, natomiast w 2 osobowej grupie cena ta znacznie spada. Istnieją różne warianty cenowe szkolenia w zależności od czasu jego trwania, ilości osób na szkoleniu i zakupu sprzętu, a wspólnie możemy opracować wariant optymalny w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Szkolenia w PLMed Centrum Pielęgnacji i Wizażu są indywidualnie dopasowane do oczekiwań i potencjału kursanta, dlatego prezentowany harmonogram jest przykładowy i ulega zmianom  w trakcie szkolenia. Zawsze istnieją kwestie, które interesują nas bardziej i umiejętności, które chcemy udoskonalić,  dlatego staramy się być elastyczni i dopasować program do oczekiwań kursanta.

PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM:
Szkolenie Teoretyczne

 • Historię makijażu permanentnego.
 • Anatomia i fizjologia skóry
 • Analiza kolorystyczna
 • Barwniki - podstawy teorii kolorów;
 • Cel zabiegu i uzyskiwany efekt
 • Zasady higieny przed  i po wykonaniu pigmentacji.
 • Przeciwwskazania do zabiegu
 • Przygotowanie pacjentki do zabiegu
 • Zastosowanie środków znieczulających
 • Pielęgnacja po zabiegu mikropigmentacji.
 • Dokumentacja fotograficzna
 • Makijaż permanentny: poszczególne procedury

SZKOLENIA PODSTAWOWE - PRAKTYKA:

 • techniki makijażu brwi
 • techniki makijażu oczu: zagęszczanie linii rzęs, dekoracyjna kreska – eyeliner
 • techniki makijażu ust: kontur ust, kontur z cieniowaniem i wypełnienie ust

ĆWICZENIA PRAKTYCZNE NA MODELKACH
Szkoleniowiec pokazuje na modelkach wykonanie makijażu ust, brwi, kresek górnych i dolnych

Słuchacz  wykonuje makijaż permanentny : brwi, kresek górnych i dolnych, ust z wypełnieniem(ilość makijaży przećwiczonych na modelkach zależy od zdolności kursantki).

W ostatnim dniu szkolenia kursant sam decyduje, co chce jeszcze przećwiczyć (z obszaru w  którym nie czuje się pewnie)aby dopracować swoje umiejętności

 1. SZKOLENIE INDYWIDUALNE:
  szkolenie 4‐dniowe - cena:  4500 zł przy jednoczesnym zakupie sprzętu ‐  urządzenia do makijażu permanentnego PLMed Intelligent wraz z elegancką walizką
 2. SZKOLENIE PRZY JEDNOCZESNYM ZGŁOSZENIU 2 OSÓB:
  szkolenie 4‐dniowe  - cena: 4 000 zł od osoby
 3. SZKOLENIE SPRZĘTOWE:
  przy zakupie urządzenia PLMed Intelligent z pakietem startowym – gratis!

Pakiet na start  z pełnym niezbędnym sprzętem i akcesoriami (wraz z barwnikami) -  cena 4 000 zł. Realizacja zamówienia do 14 dni.

Ważne!!!
Do każdego 4 - dniowego szkolenia należy doliczyć 1 dzień szkoleniowy, na który zapraszamy za miesiąc od pierwszego etapu. Podczas tego dnia słuchacz wykonuje korekty makijaży, które wykonał podczas pierwszych dni szkoleniowych. Jest to doskonały sposób na dostrzeżenie niedociągnięć i dokonanie ich poprawek pod okiem instruktora. Ostatni dzień szkoleniowy jest w cenie 800 zł przy zakupie całego pakietu szkoleniowego /5 – dniowego/. Jako osobny dzień szkoleniowy/         w dowolnym terminie/ jego koszt w regularnej cenie wynosi 1200zł.

Linergistka wykonująca makijaż permanentny powinna mieć tego rodzaju makijaż na sobie, aby być odpowiednim wzorem dla potencjalnego klienta. Jest możliwość wykonania takiego makijażu przez instruktora w preferencyjnej cenie.

Rezerwację terminu szkolenia należy dokonywać ok. 2‐3 tygodnie przed terminem rozpoczęcia kursu. Rezerwacją terminu jest wpłata na konto całości kwoty w formie zadatku. Zamawianie sprzętu również następuje poprzez wpłatę zadatku w wysokości 1800 zł.

PLMed Intelligent  - aparat do makijażu permanentnego w naszej ofercie zapewnia najwyższą jakość popartą certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 13485 (europejski standard medyczny).
Urządzenie do makijażu permanentnego PLMed Intelligent jest wysokiej jakości systemem stosowanym w nowoczesnej kosmetyce, sterowanym za pomocą specjalnego cyfrowego terminala. Dzięki temu urządzeniu linergistki mogą podkreślać piękne cechy twarzy klientów lub korygować niedoskonałości.  Urządzenie do makijażu permanentnego wyposażone są w mikroprocesory , które zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry. W tradycyjnych urządzeniach częstotliwość pracy igły spada, kiedy napotyka ona na skórę stawiającą silniejszy opór (efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru). Zastosowanie w urządzeniach "inteligentnej technologii" pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji. System Easy‐Click pozwala na szybki montaż kartridża. Sterylizowane tlenkiem etylenu –moduły są pojedynczo pakowane. Każdy kartridż posiada numer seryjny oraz datę produkcji i ważności. Płynna regulacja długości igły. Duża precyzja i moc pozwala na zastosowanie urządzenia zarówno w procedurach kosmetycznych (makijaż permanentny) jak i medycznych –ISO 9001 i ISO 13485. Częstotliwość pracy igły to od 50 do 120 nakłuć na sekundę. Płynna regulacja długości igły. Cicha praca urządzenia.

Rączka na moduły jest pierwszym zintegrowanym systemem igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Gdy kartridż jest odłączony igła automatycznie chowa się w nasadce. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się igłą i pozwala uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby takie, jak AIDS czy wirusowe zapalenie wątroby. Kartridż zawiera zbiorniczek na pigment. Mieści on taką ilość barwnika, która wystarcza do przeprowadzenia standardowego zabiegu. Kształt igły został zaprojektowany w taki sposób, aby uzyskać jak najwyższą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszych urazach. Ergonomiczna i lekka (tylko 57 gramów) rękojeść charakteryzuje się bardzo cichą pracą bez żadnych drgań i wibracji. Nie zawiera wewnątrz plastikowych części. Nawet przy dłuższym zabiegu nie przegrzewa się.
Pakiet na start  z pełnym niezbędnym sprzętem i akcesoriami (wraz z barwnikami) -  cena 4 000 zł. Realizacja zamówienia do 14 dni.

W skład Pakietu na start do makijażu permanentnego wchodzą:20 szt. igieł‐kartridże:

 1. -10szt igieł I
  -10szt igieł III
 2. Znieczulenia:
  I.  Zone 1  15ml    krem zawiera 5% lidokainy   
  II. Zone 2  30ml  bezbarwny żel  zawiera 5% lidokainy i 0.025mg/ml epinefryny (adrenaliny)   
 3. Około 20 sztuk kubeczków                        
 4. Kredka, pisak                  
 5. Stojak do pojemniczków:
  6 szt. barwnika do ust
  6 szt. barwników do kresek i brwi
  6 szt. barwników do kamuflażu (korekt)
 6. Mobilna walizka            

Osoby, które pomyślnie ukończą kurs otrzymają certyfikat stylisty makijażu permanentnego.

Certyfikat  PLMED Centrum Pielęgnacji i Wizażu jest cenionym świadectwem pozyskania wiedzy, umiejętności  i kompetencji w zakresie wykonywania bezpiecznie makijażu permanentnego. Takie szkolenie jest powszechnie cenionym wkładem jak i kapitałem wiedzy dla zapoznania się z tą dziedziną lub jej poszerzenia.

Zapraszamy!!!


PLMed Sp. z o.o. Centrum Pielęgnacji i Wizażu
31-023 Kraków, ul. Św. Krzyża 19/8
tel. 669 797 079 www.plmed.com.pl, www.mgarlacz.pl

Informacje i zapisy:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 669 797 079, 790 499 993

Tagged Under

Simon Trichology

Zaawansowane Technologie Pielęgnacji Skóry Głowy i Włosów

kup teraz

Preparaty trychologiczne

Cała gama rzeczywiście skutecznych preparatów na wszystkie schorzenia związane z włosami i skórą głowy

dowiedz się więcej

Aparatura specjalistyczna

do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej