Centrum Pielęgnacji i wizażu Małgorzata Garlacz

W Centrum Pielęgnacji i Wizażu oferujemy szeroką gamę szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe kosmetyczek z zakresu obsługi nowoczesnych urządzeń gabinetowych, zabiegów kosmetyki zaawansowanej, podologicznych, wizażowych, a także trychologicznych.

Atutem Centrum Szkoleniowego Pielęgnacji i Wizażu jest elastyczne podejście do zapotrzebowania na rynku. Klient może dopasować sobie długość kursu, jego zakres tematyczny i godziny zajęć.
W ramach działalności Centrum Pielęgnacji i Wizażu oferujemy usługi w Make up studio, Gabinecie dermo-kosmetologicznym oraz Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów.
W zakresie naszej oferty usług indywidualnych znajdują się fachowe konsultacje profesjonalistów kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, wizażu, podologów, trychologów, linergistek  i stylistów paznokci. Zapewniamy indywidualny dobór preparatów i zabiegów. Nasi pracownicy działają ściśle w zakresie swoich kompetencji zawodowych, a wyposażenie gabinetów jest na najwyższym światowym poziomie.

Dewizą naszego Centrum Pielęgnacji i Wizażu jest bezpieczeństwo Klienta!
Zapraszam serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty Centrum Pielęgnacji i Wizażu

Małgorzata Garlacz

Ukończyła studia wyższe na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek World Trichology Society. Prezes Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii. Wykładowca, egzaminator  Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, kosmetolog i trycholog z 25 - letnią praktyką w terapiach manualnych i aparaturowych skóry i włosów. Właściciel Salonu Kosmetycznego Centrum Pielęgnacji i Wizażu oraz  Trychologicznego Centrum Zdrowych Włosów w Krakowie. Założyciel i dyrektor Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego Centrum Pielęgnacji i Wizażu.

Tagged Under

Simon Trichology

Zaawansowane Technologie Pielęgnacji Skóry Głowy i Włosów

kup teraz

Preparaty trychologiczne

Cała gama rzeczywiście skutecznych preparatów na wszystkie schorzenia związane z włosami i skórą głowy

dowiedz się więcej

Aparatura specjalistyczna

do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej