Kadra naukowo dydaktyczna

Kadra Centrum Pielęgnacji i Wizażu to zespół specjalistów reprezentujących różne dziedziny związane z szeroko rozumianą kosmetyką i wizażem. Wszyscy instruktorzy i wykładowcy są wieloletnimi praktykami znającymi doskonale rynek wellnessi beauty. Praca ze słuchaczami jest dla nich pasją, dzięki czemu zajęcia w Centrum Pielęgnacji i Wizażu są niezapomnianym przeżyciem, a nauka przyjemnością.


   Małgorzata Garlacz

Założycielka Centrum Pielęgnacji i Wizażu. Od 20 lat praktykująca kosmetyczka i wizażystka, egzaminator CKE oraz autor zadań dla Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie technik usług kosmetycznych, specjalista zdrowia publicznego oraz BHP. Szkoleniowiec od 2004 r., wykładowca kosmetologii, fizjoterapii, dermatologii i wizażu w kilku szkołach kosmetycznych w Krakowie. W CPiW prowadzi szkolenia z pielęgnacji kosmetycznej, wizażu oraz kursy przygotowujące do egzaminu zewnętrznego dla Technika Usług Kosmetycznych.

Agata Szabla

Jestem mgr filologii angielskiej, od 10 już lat zawodowo zajmuję się nauczaniem angielskiego. Przez kilka lat uczyłam w gimnazjum i jednocześnie współpracowałam z krakowskimi szkołami językowymi gdzie pracowałam ze słuchaczami każdej grupy wiekowej - moją ulubioną grupą wiekową są dorośli;) Ogromną radość sprawia mi "zarażanie" innych angielskim tak aby nauka sprawiała im przyjemność i zmieniała się w hobby, pasję którą jest dla mnie. Uwielbiam poczytać, pooglądać, podróżować, chodzić po górach i ...ciągle lubię uczyć się angielskiego.

   Anna Kraśnicka

Anglistka, trener biznesu i coach, kolorystka i stylistka. Od 11 lat prowadzi językowe szkolenia grupowe i indywidualne. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu makijażu, wizażu i stylizacji wizerunku między innymi w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Pani Jolanty Wagner, Teorii Barw i Analizy Kolorystycznej oraz Modelażu Twarzy w Międzynarodowej Akademii Estetyki Laurel, w Szkole Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art oraz Akademii Wizerunku Barbary Murzy. Zajmuje się zmianą wizerunku i stylizacją garderoby w oparciu o analizę kolorystyczną , jak również prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i szeroko pojętej zmiany w oparciu o podejście coachingowe. Szkolenia odbywają się w języku polskim i angielskim. W wolnym czasie wykonuje biżuterię, szyje i projektuje stroje , fascynuje się modą XVII i XVIII wieku i kulturą Włoch. Praca z ludźmi na co dzień dostarcza jej wielu inspiracji, pomysłów i motywacji w dążeniu do bycia szczęśliwym i profesjonalnym we wszystkich zajęciach.

   Joanna Machejek

Absolwentka UJ na wydziale nauk o zdrowiu: lic. pielęgniarka,mgr zdrowia publicznego, ukończone studia podyplomowe z zakresu "Prawo medyczne i bioetyka" na UJ Katedra Prawa Karnego, specjalista BHP, nauczyciel. Zainteresowania:
wykorzystanie ziół w leczeniu i kosmetyce,od kilku lat hobbystycznie zajmuje się pisaniem ikon,otwarta, łatwo nawiązuje kontakt, lubi śpiew i jazdę konną.W CPiW prowadzi zajęcia z ratownictwa medycznego, ziołolecznictwa, dermatologii, BHP oraz stylizacji.


Elżbieta Styczyńska

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia ze specjalizacją Wizaż i Stylizacja. Praktykująca kosmetyczka od ponad 20 lat w Polsce oraz w USA. Wykładowca kosmetologii w szkołach kosmetycznych . Doświadczenie z zakresu wizażu, pielęgnacji twarzy i ciała, specjalistycznej pielęgnacji stóp oraz pielęgnacji paznokci zdobyte na licznych szkoleniach w kraju i zagranicą potwierdzone certyfikatami. W CPiW prowadzi zajęcia z podologii, kosmetyki pielęgnacyjnej, wizażu.


   Katarzyna Lenczowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne, oraz Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” na kierunku technik usług kosmetycznych w Krakowie. Prowadzi szkolenia z zakresu kosmetyki twarzy i ciała, depilacji woskiem i pastą cukrową, stylizacji paznokci, wizażu. Nieustannie doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę na temat kosmetyki profesjonalnej oraz wizażu, poprzez udział w szkoleniach, kursach, warsztatach, kongresach kosmetologicznych.


Magdalena Wcisło-Sędek

Prowadzi zajęcia z charakteryzacji.


   Magdalena Schuster

Z wykształcenia wizażystka-stylistka i kulturoznawca. Posiada doświadczenie w organizowaniu sesji zdjęciowych, wykonywaniu stylizacji ślubnych, jest także doświadczonym pedagogiem. Prócz makijażu, charakteryzacji przedmiotem jej zainteresowań jest również historia mody i sztuka współczesna. W CPiW prowadzi zajęcia z makijażu epokowego i stylizacji fryzur.


Piotr Pandyra

Absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Zawodowo zajmuje się krawiectwem miarowym i artystycznym. Swoje kolekcje prezentował miedzy innymi na WarsawFashionStreet oraz OFF Fashion. Kieruje swoje zainteresowania w stronę historii ubioru oraz wzajemnego przenikania mody i sztuki. W CPiW prowadzi zajęcia z rysunku projektowego, historii ubioru i mody.

„Krawiectwo to sztuka wyjątkowo skromna – kreślisz, kroisz, spinasz szpilkami, zszywasz…Ta prostota ma w sobie coś pięknego, jest w tym jakieś wyzwanie.”


Milena Ryznar - Żak

Psycholog. Zajmuje się poradnictwem, coachingiem, warsztatami rozwojowymi, arteterapią oraz szkoleniami dla nauczycieli. Zawodowo zainteresowana szczególnie terapią dzieci i młodzieży oraz podejściami Gestalt i systemowym w psychoterapii. W CPiW prowadzi zajęcia z psychologii i treningu interpersonalnego.


Marta Pardyak

Kosmetolog, wizażysta oraz magister zdrowia publicznego. Prowadzi szkolenia z zakresu wizażu i stylizacji, zajmuje się kreowaniem wizerunku osób indywidualnych i firm, jest również instruktorem praktycznej nauki zawodu w policealnych szkołach w Krakowie. Autorka wielu artykułów z tematyki mody i urody.


Robert Biernacki

Fotograf i pedagog. Fotografią zajmuje się od 10 lat. Specjalizuje się w fotografii reporterskiej i krajobrazowej. Jego prace można obejrzeć na stronie autorskiej: www.fotorobart.pl, a także na wielu portalach fotograficznych m.in.: www.fotogalerie.pl, www.rallyfoto.com.


Anna Skórka

Anna Skórka – zajmuje się fotografią od 2009 roku. Od roku współpracuje ze studiem fotograficznym Erica w Krakowie. Posiada doświadczenie w wykonywaniu zdjęć studyjnych (moda, portret, nagość zakryta) oraz krajobrazowych. Portfolio na stronie: www.annaskorka.pl.

   Katarzyna Petranowicz

Od 2004 roku zajmuję się stylizacją paznokci oraz pielęgnacją dłoni i stóp. Przez ten czas stale poszerzałam swoją wiedzę biorąc udział w wielu szkoleniach, warsztatach oraz wydarzeniach branżowych takich jak mistrzostwa czy targi, przy tym ciągle pracując z klientkami. Doświadczenie, które zdobyłam pozwoliło mi na szersze spojrzenie na temat tego jak wyglądać powinno szkolenie z zakresu stylizacji paznokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp.

Jestem międzynarodowym instruktorem stylizacji paznokci For-Nails i nadal sama zdobywam wiedzę i umiejętności, żeby potem móc je przekazać swoim kursantom.


Katarzyna Majka

Prowadzi zajęcia z przedsiębiorczości oraz informatyki.

Jarosław Wróblewski

Jarosław Wróblewski – Education Manager marek Goldwell i KMS California na rynku polskim. Trener Biznesu i Coach od 16 lat związany z branżą kosmetyczną i fryzjerską. W salonach urody bywam codziennie od kilkunastu lat. Spędziłem 2 lata pracując w recepcji jednego z najlepszych salonów fryzjerskich w Łodzi.

Szkolenie i praca nad standardami obsługi klienta w salonach urody i nie tylko, to moja pasja. Przez wiele lat zdobywałem doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy, Kierownik Regionalny oraz Krajowy Kierownik Sprzedaży. Obecnie realizuję swoją pasję, którą jest edukacja i motywowanie ludzi do pracy nad sobą i do wdrażania zmian. W trakcie kilkunastu lat pracy w branży Beauty obserwowałem zmiany, które następują na rynku polskim. Zmiany w ofercie salonów, kosmetykach, technologiach, ale także zmiany w wymaganiach klientów salonów. Podczas wielu międzynarodowych szkoleń miałem okazję zapoznać się z tym jak branża funkcjonuje na Świecie i jakie wzorce warto przenosić na nasz rynek.

Prywatnie szczęśliwy małżonek i tata 3 dzieci. Właściciel 2 dużych psów. W wolnym czasie kibic i turysta .
Zapraszam do współpracy.


Tagged Under

Simon Trichology

Zaawansowane Technologie Pielęgnacji Skóry Głowy i Włosów

kup teraz

Preparaty trychologiczne

Cała gama rzeczywiście skutecznych preparatów na wszystkie schorzenia związane z włosami i skórą głowy

dowiedz się więcej

Aparatura specjalistyczna

do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej